چگونه بیوی جالب بنویسیم

چگونه بیوی جالب بنویسیم

0

چگونه بیوی جالب بنویسیم

بیو نیکی

بیو بی نظیر

 

بیو یک صفحه اینستاگرام اولین بخشیست که هر مخاطبی در نگاه اول میبیند . استفاده از یک بیو مناسب و جذاب باعث می شود تا بازدید کننده ی صفحه ی شما تمایل داشته باشد که پست ها و متن های شما را هم بخواند و شمارا فالوو کند . حتی یک بیو خوب و مناسب و استاندارد باعث می شود تا افراد یک صفحه پرایویت را نیز فالوو کنند. بسته به نوع فعالیت شما , خدمات و امکاناتتان و حتی شخصیت و نوع کار یا تحصیلات شما بیو صفحه اینستاگرام قابل تغییر است.

صفحات اجتماعی

اگر شما فعالیتی در سایت یا صفحات اجتماعی دیگری دارید میتوانید لینک آن صفحات را در بیو پیج خود قرار دهید . به تناسب محدوده ی فعالیت خود قراردادن آدرس و شماره تماس در این قسمت میتواند برای برقراری ارتباط راحت تر با مخاطب مفید باشد. البته درصورتی که صفحه ی شما بیزینس باشد در صورت تمایل شما آدرس ایمیل و شماره تماس شما نشان داده می شود.

 

چگونه اکانت موبوگرام خود را حذف نماییم

نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام چه مشقتی دارد؟
یک سری موارد در نوشتن اینستاگرام ممکن است گاهی کمی سخت و گیج کننده باشد. دلیل ایجاد شدن این شرایط برای شما ممکن است به دلیل زیر باشد.

۱۵۰ کاراکتر

بیو اینستاگرام باید حداکثر ۱۵۰ کاراکتر باشد، این موضوع به این معنی است که شما باید یک متن با انرژی و کوتاه بنویسید که بلافاصله بعد از خوانده شدن توجه مخاطب را جلب کرده و شما را معتبر و حرفه ای نشان دهد. سخت بودن این مورد، نوشتن یک متن کوتاه با کیفیت هایی که گفته است.


خواهان منحصر بودن متن خود هستید؛ همین مورد در یک شبکه اجتماعی با جمعیت روزانه ۵۰۰ میلیون نفر کار ساده ای نیست.
همانطور که از اسم بیوگرافی اینستاگرام پیداست شما باید متنی بنویسید که فارغ از موارد بی ربط شما را معرفی کند و از بحث اصلی شما منحرف نشود. به یاد داشته باشید که اگر خواهان ارتقاء کسب و کار خود از طریق اینستاگرام هستید باید اصولی و حرفه ای عمل کنید و از حاشیه نیزبپرهیزید


بیو خود را به صورت یکجا و بدون فاصله ننویسید
این باعث می شود که کلیه مطالبی منتشر شده در بیو شما یک دست و بی روح جلوه کند. پیشنهاد می شود که برای جدا کردن مطالب کلیدی و اطلاعات مهم در بیو اینستاگرام خود، هر قطعه مهم یا عنوان کلیدی را با جدا کردن و نوشتن عنوان ها در خطوط مختلف بنویسید. این کار باعث می شود صفحه شما منظم تر به نظر برسد و مخاطب شما به راحتی بتواند اطلاعات مربوط به شما را دریافت کند.
در بیوگرافی اینستاگرام خود از لینک استفاده کنید


از زمانی که اینستاگرام قابلیت اضافه کردن لینک را به بیو اضافه کرده است، استفاده کردن از این امکان بسیار موثر مهم است. در صورتی که سایتی ندارید می توانید آدرس یکی دیگر از شبکه های اجتماعی خود را ذکر کنید.

پیشنهاد ها و رویداد


از بیوگرافی اینستاگرام خود برای پیشنهاد ها و رویداد های مربوط به کسب کارتان استفاده کنید. این پیشنهاد ها می تواند تخفیفات و طرح های مربوط به فروشگاه یا اطلاعیه های مربوط به کسب و کار شما باشد. پس به راحتی با این امکان می توانید مخاطبان خود را در جریا آخرین اخبار مربوط به کسب و کار خود بگذارید.

 

بیو را جالب و جذاب کنید


شما می بایست تمام خلاقیت خود را به کار برید تا بیو را طوری انتخاب کنید که جالب و جذاب باشد. به این ترتیب زمانی که بیو شما دوستانه باشد و خیلی رسمی نباشد، افراد بیشتری می توانند با آن ارتباط برقرار کنند و فالوور پیج شما شوند. سعی کنید تا با استفاده از شکلک ها و ایموجی ها کاربران را به خود جذب کرده که همانطور که گفته شد این باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود

نیکی تبلیغات

0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0