ویژگی ربات اینستاگرام

ویژگی ربات اینستاگرام

0

ویژگی ربات اینستاگرام

 

اگر بخواهیم از استراتژی های جذب فالور حرف بزنیم باید بگوییم بهترین آن ها فالو و لایک کردن دیگران برقرای ارتباط با آنهاست. اما آیا ممکن است با این روش خیلی سریع رشد کرد و بازار هدف خود را پیدا کرد؟ با اینکه این روش ها قدرتمند هستند ولی خیلی زمانبر و پرهزینه است. اما راه چاره چیست؟

 

آیا دوست دارید فردی را استخدام کنید که روزانه برای شما کار کند بدون آنکه حقوق بگیرد و خسته شود ؟

آیا شما هم کسب و کاری در اینستاگرام دارید که میخواهید پیشرفت مناسبی داشته باشد؟

آیا میخواهید در اینستاگرام پیجی با تعداد فالور واقعی زیاد داشته باشید؟

آیا میخواهید به درآمد میلیونی در ماه برسید؟

اگر شما به یکی از پرسش های بالا آری گفته اید، پیشنهاد میکنم خصوصیات ربات اینستاگرام را بخوانید و با آن آشنا شوید.

 

Image result for ‫ویژگی ربات اینستاگرام‬‎

 

ربات اینستاگرام چیست؟

در واقع ربات اینستاگرام مانند کامندی هست که شما او را استخدام کرده اید تا پیج اینستاگرام شما را اداره کند. وضایفی که این ربات میتواند انجام دهد متغیر است و از فالوکردن دیگران گرفته تا کامنت گذاشتن و در دایرکت پیام فرستادن را میتواند انجام دهد.

 

با استفاده از ربات شما با دیگر کاربران ارتباط میسازید بدون آکه طرف بفهمد که با ربات حرف میزند و این یعنی اینکه شما فردی در اختیار دارید که ۲۴ ساعته برای پیشرفت شما تلاش میکند.

 

اگر بخواهید دقیقتر بدانید که یک ربات اینستاگرامی چه وظایفی را میتواند انجام دهد باید بگویم که بسته به رباتی که دارید این وظایف تغییر میکند ولی ما، شما را با ویژگی هایی که یک ربات خوب دارد آشنا میکنیم.

 

در فروشگاه اینستاگرام میتوانید بهترین ربات های اینستاگرامی را بیابید.

 

Image result for ‫ویژگی ربات اینستاگرام‬‎

فالو خودکار و هوشمند دیگران

همانطور که گفته شد فالو کردن دیگران یکی از راه هایی است که به افزایش مخاطبان پیج شما کمک میکند پس ربات شما باید بتواند به طور خودکار افرادی را پیدا کند و آنها  را دنبال کند با این کار کاربران یکبار هم که شده از پیج شما دیدن میکنند. اما آیا فقط دیده شدن کافیست ؟

 

خیر.  ربات شما باید به طور هوشمند این کار را انجام دهد. مثلا شما یک پیج خبری دارید اگر ربات فردی را فالو کند و او از پیج شما دیدن کند و اتفاقا اهل خبر باشد و مطالب شما را ببیند و از آنها خوشش بیاید حتما شما را فالو میکند.

 

آنفالو خودکار

بعد از اینکه فالوینگ های شما افزایش یافت، شاید بخواهید که عده ای را آنفالو کنید

 

رباتی که شما تهیه می کنید باید بتواند به صورت هوشمند افراد را آنفالو کند یعنی بتواند کسانی را که شما را فالو نکرده اند را شناسایی کند و شروع به آنفالو کردن آنها کند.

 

اگر ربات شما قابلیت های دیگری مانند آنفالو بر اساس خط زمانی یا آنفالو از افرادی که خودش فالو کرده است را داشته باشد که بهتر است

 

کامنت گذاری خودکار

یکی دیگر از استراتژی های خوب جذب فالور کامنت گذاری برای دیگران است. با کامنت گذاشتن شما توسط صاحب آن اکانت دیده میشود و مهمتر از او شما توسط کسانی که کامنت ها را میخوانند نیز دیده می شود. این یعنی اینکه با یک تیر چندین هدف را نشانه میگیرید.

Image result for ‫ویژگی ربات اینستاگرام‬‎

پس رباتی را شما تهیه می کنید باید قابلیت کامنت گذاری را داشته باشد.

 

 لایک خودکار

حتما دیده اید که با لایک پست های دیگران، آنها هم در جواب چند تا از پست های شما را لایک میکنند. فرض کنید شما روزانه ۱۰۰ نفر لایک میکنید اگر حداقل نصف آنها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالور های شما میپیوندند.

 

پس ربات شما باید قابلیت لایک خودکار را داشته باشد.

 

 

 

ارسال پیام در دایرکت

ارسال پیام در دایرکت موجب ارتباط شما با افراد مختلف میشود. اگر شما بتوانید افراد هدف خود را پیدا کنید و برای آنها در دایرکت پیام بفرستید که آنها را به خود جذب کنید قطعا روزانه شاهد فالورهای جدیدی خواهید بود. اما پیدا کردن افراد مناسب و ارسال پیام روزانه خیلی زمان بر است.

 

اما این محدودیت برای ربات هوشمند اینستاگرامی، کار سختی نمیباشد. یک ربات هوشمند میتواند به هر تعداد افراد که شما بخواهید پیام بفرستد.

 

 

 

ارسال پست

ارسال پست به صورت تکی و گروهی آن هم به صورت زمان دار یکی از ویژگی هایی است که یک ربات خوب و هوشمند دارد. در یک ربات هوشمند شب و روز معنایی ندارد و همیشه آماده خدمت رسانی میباشد. در ربات مد نظر خود حتما این قابلیت وجود داشته باشد.

 

 

به گزارش نیکی تبلیغات بعضی دیگر از ربات های پیشرفته تر پست هایی را که بیشترین وکامنت دارند را شناسایی می کند و آنها را دانلود کرده و سپس از آن ویدیوها برای شما پست میگذارد

 

آیا جذب فالور از طریق ربات اینستاگرام واقعی است ؟

اینکه با استفاده از یک ربات مدیریت اکانتتان کم هزینه و بدون اتلاف وقت میشود شکی نیست. همانطور هم که گفته شد با استفاده از ربات دیده شدن شما به طور چشمگیری هم در میان کاربران عادی اینستاگرام و هم در میان کاربران هدف شما افزایش میابد.

 

اما جذب کاربر فقط دیده شدن نیست و محتوای شما هم نقش بسزایی را دارد. ولی با استفاده از ربات و استفاده مناسب از آن باعث جذب ماهانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کاربر هدف را به ارمغان می آورد.

 

ساعت

مام گزارش های ربات را برای شما به تفکیک ثانیه و … براتان نشان می دهد و دقیقا نشان میدهد در چه ساعتی دقیقا با کدام پیج و … ارتباط برقرار کرده است … بله بی نظیر هست

 

هزینه

هزینه خرید ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور فیک و تبلیغات بسیار ناچیز است، به طوری که در اشتراک یکساله اینبو ماهانه فقط ۱۰ هزار تومان هزینه شما خواهد بود و این مقدار در مقابل بازده فوق‌العاده ربات بسیار ناچیز است.

 

پیج های هدف

 شما می تونید دستور دهید که ربات با فالوورهای پیج های هدف شما ارتباط برقرار کند و یا فالووینگ های ان پیج ها. این مورد نیز  چقدر تاثیر گذار هست!

 

روال کاری جذب هدفمند و واقعی فالوور

ویژگی اصلی ربات اینستاگرام فعالیت کردن بر اساس موقعیت مکانی، هشتگ و لایک کننده‌های هشتگ بر اساس لایک‌کننده‌های پیج هدف، بر اساس فالوورهای پیج هدف، بر اساس فالوینگ‌های پیج هدف که می‌توان بر اساس هدفمندی‌های پیج به راحتی برنامه‌ریزی کرد ربات اینستاگرام را با تنظیم صحیح و بهینه بر اساس مخاطبان هدف پیج شما تضمین ما برای شما دریافت ۳۵ هزار فالوور واقعی به همراه ۵ هزار لایک برای هر پست، در کمتر از شش ماه است.

 

فیلتر

شما کامل می توانید کار ربات اینستاگرام  را فیلتر کنید ! یعنی اینکه می تونید تمام عملکرد آن را به دلخواه خودتان تغییر بدید که مثلا با پیج هایی ارتباط برقرار کنند که پست آخر آنها n ساعت پیش منتشر شده و یا n تعداد فالوور دارند و n تعداد فالووینگ دارند و چقدر لایک داشته باشند حداقل و حداکثر و ۱۰۰۰۰۰۰ ها قابلیت ریز دیگر

 

کنترل

تمام کنترل ها دست خودشماست و خودتون کامل مدیریت می کنید . حتی سرعت کار ربات دست خود شماست و می تونید تعیین کنید با چه سرعتی ربات کار کند !  البته پیشنهادات ما انجا هم برای شما هست به صورت دیفالت .

اگر شما نیز به فکر استفاده از ربات برای کسب و کار خود هستید پیشنهاد میکنیم که یک ربات مناسب تهیه کنید و فعالیت خود را به شکل حرفه ای دنبال کنید. چرا که داشتن یک ربات میتواند برای شما فالورهای بیشتر و در نتیجه آن منبع درآمدی را به ارمغان بیاورد.

 

 

نیکی تبلیغات راجع به افزایش ممبر از طریق ربات در خدمت شماست

0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0