هایلایت کردن در اینستاگرام

هایلایت کردن در اینستاگرام

0

هایلایت کردن در اینستاگرام

هایلایت اینستا

hilight

آپدیت جدید اینستاگرام
همانطور که اشاره شد، در تازه ترین آپدیت و بروز رسانی که از برنامه اینستاگرام، منتشر شده است، دو قابلیت جدید به این اپلیکیشن اضافه شده است که یکی از آن ها امکان هایلایت کردن استوری ها، و دیگری امکان آرشیو نمودن آن ها می باشد. با استفاده از ویژگی هایلایت کردن استوری ها، می توان آن ها را برای مدت زمانی بیش از ۲۴ ساعت در لیست استوری های اینستاگرام نگه داشته شود

 

این مطلب را برای خواندن از دست ندهید

چگونه بیوی جالب بنویسیم

امکانات هایلایت

هایلایت به شما این امکان را می‌دهد که پس از گذشت مدت زمان ۲۴ ساعت از زمان پست شدن استوری، آن را در اینستاگرام خود نگه‌داری کنید تا هم  برای فالوورها و هم برای شما امکان دسترسی به آن وجود داشته باشد.

هایلایت در دله استوری

 با هایلایت کردن استوری خود در اینستاگرام، در صفحه پروفایل‌تان بخش جدیدی برای قرارگیری استوری‌های هایلایت شده شما ایجاد می‌شود و کاربران از آن طریق می‌توانند استوری شما را مشاهده کنند. دقت کنید که استوری هایلایت شده شما تنها در صفحه پروفایل خودتان ذخیره می‌شود و پس از گذشت زمان ۲۴ ساعت از پست شدن آن، در نوار استوری‌ها قابل مشاهده نخواهد بود.

هنگامی که استوری را هایلایت می‌کنید، حتی بعد از پاک کردن آن از این بخش، می‌توانید از طریق منوی پست‌های آرشیو شده به آن‌ دسترسی داشته باشید.

 برای هایلایت کردن استوری خود مراحل زیر را به‌ترتیب طی کنید:

  1. استوری خود را مانند همیشه در اینستاگرام پست کنید.
  2. استوری پست شده خود را باز کنید و در بخش پایینی بر روی گزینه Highlight کلیک کنید. این گزینه با یک آیکون قلب مشخص شده است.
  1. برای استوری هایلایت شده خود یک اسم قرار دهید. این اسم پایین استوری در صفحه حساب کاربری‌تان قرار خواهد گرفت.
  2. بر روی Add کلیک کنید تا استوری‌تان هایلایت شود

 

 با وارد شدن به صفحه پروفایل خود، استوری هایلایت شده‌تان را مشاهده خواهید نمود

 

پاک کردن استوری یا هایلایت

 با فشار طولانی مدت روی هر استوری، پاپ آپ باز شده را مد نظر قرار داده و یکی از دو گزینه Edit Highlight  یا Deleteرا انتخاب کنید.

موفق باشید

0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0