سوالات متداول

1+

سوالات متداول کاربران

در این بخش میتوانید پاسخ برخی از مهمترین سوالات متداول کاربران را مطالعه کنید تا سوالات احتمالی شما نیز پاسخ داده شود. در صورتیکه پاسخ سوال خود را دریافت نکردید حتما با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمائید.


جهت مشاهده جدیدترین اطلاعیه ها و اخبار می بایست با کلیک بر روی لینک https://t.me/niketanlighat و ورود به کانال نیکی تبلیغات عضویت خود را تکمیل کنید و در کانال عضو شوید.

نیکی تبلیغات با در نظر گرفتن دو نوع پرداخت (یکی به صورت اینترنتی و یکی بصورت کارت به کارت) راه را برای کسانی که رمز دوم اینترنتی ندارند آسان کرده است. اطلاعات شماره کارت در بخش تماس با ما موجود است. پرداخت خود را انجام داده سپس با مدیر سایت تماس بگیرید و کد رهگیری رسید بانکی خود را اعلام کنید.

در پلن ممبر واقعی و ایرانی ، کاربران کاملا ایرانی بطور مستقیم وارد کانال شما میشوند و در این روش با توجه به تازه نفس بودن ممبر ها کاملا واقعی و آنلاین دارای بازدید بالا و حداقل ریزش ممکن میباشند و به همراه آنها ممبر هدیه واقعی نیز دریافت خواهید کرد
در پلن ممبر های پاپ آپ، کاربران بصورت اختیاری وارد کانال شما میشوند و بهترین نوع ممبرگیری میباشد، در این روش بازدید بسیار بالا، کاربران ایرانی و واقعی و دارای کمترین ریزش ممکن میباشد.

در این روش فالوور های واقعی و ایرانی برای پیج های شما ارسال خواهد شد همچنین مقداری فالوور واقعی به عنوان هدیه نیز دریافت خواهید کرد.

زمان انجام تمامی سفارشات از ۱ ساعت تا ۲۴ میباشد و تنها سفارشات نصب تضمینی و نوتیفیکیشن ممکن است تا ۴۸ ساعت زمان ببرد .

تیم پشتیبانی نیکی تبلیغات بصورت شبانه روزی از طریق تلگرام با ایدی niketablighat@ و تلفن  تماس ۰۹۹۱۸۰۱۲۴۱۷ در خدمت شما عزیزان میباشد .

1+
0