اصول فعالیت کسب و کارها در اینستاگرام

اصول فعالیت کسب و کارها در اینستاگرام

1+

Image result for ‫اصول فعالیت کسب و کارها در اینستاگرام‬‎

 

اینستاگرام

برای بیزینس‌های مختلف امکانات خاصی دارد که از جمله آن می‌توان به نوع اکانتی اشاره کرد که در اختیار این قشر از کاربران قرار می‌گیرد. اگر در اینستاگرام برای تجارت خود صفحه‌ای را ایجاد کردید قطعا می‌دانید که با گزینه تبدیل صفحه به صفحه بیزینس به امکاناتی دسترسی خواهید داشت که ابزارها و آمارهای ویژه‌ای از صفحه را در اختیارتان می‌گذارد و اگر تا به حال از این قابلیت بی‌خبر بودید هر چه سریع‌تر پیرامون این نوع از صفحات تحقیق کنید و این تبدیل را انجام دهید چرا که می‌توانید در مدیریت صفحه خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.


با تبدیل حساب کاربری عادی به حساب تجاری چه امکاناتی در اختیار شما قرار می‌گیرد؟


تعداد لایک و کامنت‌های هر پست برای شما قابل مشاهده خواهد بود که در حساب‌های عادی نیز امکان‌پذیر است.
تعداد افرادی که پست شما را ذخیره کرده‌اند مشخص می‌شود. این گزینه در آمار اختصاصی صفحات تجاری قابل مشاهده بوده و در حساب‌های عادی امکان‌پذیر نیست.


آمار مربوط به افرادی که پس از مشاهده پست شما به پروفایل‌تان مراجعه کرده‌اند، مشخص می‌شود. این نشان دهنده جذابیت پست شماست که منجر به مشاهده سایر پست‌ها و احتمالا فالو کردن‌تان می‌شود.
تعداد افرادی که بعد از دیدن پست شما، به صورت مستقیم در همان پست اقدام به فالو کردن شما کرده‌اند، نمایش داده می‌شود.


تعداد اثرگذاری و درگیری کاربران با پست شما نمایش داده می‌شود. این نسبت به تعداد کل افرادی است که پست شما را دیده‌اند که هر چقدر این درصد بالا باشد، نشان دهنده جذابیت و موفقیت آمیز بودن فعالیت شماست.

تصاویر با کیفیت و هویت‌دار
دومین اصل برای فعالیت در اینستاگرام استفاده از تصاویر با کیفیتی است که دارای هویت برند شما باشد. سعی کنید یک قالب کلی برای تصاویر پست‌های‌تان داشته باشید و مهم‌تر از این باید بدانید که فعالیت کم بهتر از انتشار تصاویر بی‌کیفیت است.

 

همچنید بخوانید 

مهمترین شبکه اجتماعی ایرانی


اشتراک گذاری هوشمند در سایر رسانه‌های‌تان را فراموش نکنید


قطعا کسب و کار شما دارای سایت، توییتر، فیس بوک و … است. ترجیحا سعی کنید که پست‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی مختلف همسان شده و از این همسان‌سازی غافل نشوید.


بحث پیرامون برندتان را عمومی کنید


از دیگر روش‌هایی که باعث می‌شود برند و هویت کسب و کار شما بیش از پیش شناخته شود، مسائل مربوط به اشتراک‌گذاری مطالبی است که شما در آن سهیم می‌شوید. این سهیم شدن می‌تواند از طریق تگ شدنتان در تصاویر باشد و یا ارسال مطالبی پیرامون شما در دایرکت اینستاگرمتان که با اشتراک گذاری و استوری کردن آن‌ها می‌توانید دیگران را برای صحبت پیرامون برندتان ترغیب نمایید.

 

 شرکت

نیکی تبلیغات با داشتن سالها تجربه در ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد درآمد بالاتر از این طریق یاری میرساند. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب نیکی تبلیغات میتوانید با ما در تماس باشید.

 

1+

این نوشته را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


0